V úterý ve 20:22 začínají přihlášky. Proč se registrovat na celý seriál?

31. 1. 2022

V úterý 1. února 2022 v symbolický čas 20:22 začne přihlašování na jednotlivé závody i na celý seriál Czech O-Tour. Nezapomeňte se přihlásit brzy, protože základní kapacita závodů je pouze 1000 účastníků.

Novinkou v orientačním běhu je možnost se přihlásit na celý seriál Czech O-Tour. Mějte jistotu, že ve startovní listině každého závodu určitě budete a současně si užijete kompletní seriál, který čítá sedm závodů v různých typech terénů – od terezínské pevnosti přes horský jizerskohorský terén až po kokořínská pískovcová údolí.

Benefity pro účastníky

Pro účastníky, kteří se přihlásí na celý seriál, připravujeme řadu zajímavých výhod. Které to jsou?

  • levnější startovné za celý seriál – 1 závod je zcela zdarma
  • záruka startovního místa pro všechny závody (závody jsou kapacitně omezené)
  • dárek pro děti do DH14 včetně – unikátní o-pexeso s motivem Czech O-Tour
  • pro ostatní – předplatné časopisu Svět běhu na celý rok v hodnotě 196,- Kč
  • 10 % sleva ve stánku O-RUN na závodech Czech O-Tour 2022
  • Unikátní mince od České mincovny s motivem orientačního běhu

Není to risk?

Co se stane, pokud některý závod bude zrušen nebo přeložen z důvodu covidových opatření a vy se nebudete moci zúčastnit? Nemusíte se bát. Pokud by závod nemohl proběhnout, pak si budete moci vybrat, zda vám vrátíme startovné (příp. poměr z celého seriálu) nebo se zúčastníte závodu v náhradním termínu.

Pokud budete zranění, pak nejpozději 14 dní před akcí můžete svoje startovní číslo v rámci kategorie přepsat bezplatně na kohokoliv jiného. Stejně tak tento termín je závazný, pokud zjistíte, že byste rádi v průběhu roku změnili svoji kategorii, tak v rámci daného tarifu můžete bez problému “cestovat napříč kategoriemi”, jak budete chtít (pochopitelně pak pravděpodobně přijdete o dobrý výsledek v celkovém seriálu, protože ten se hodnotí pouze v jedné kategorii).

Jak se na závod přihlásit?

Nemusíte v ORISu se přihlašovat na 7 různých závodů nebo dohromady na 3 víkendy (to bychom vás ani neidentifikovali). Pro přihlášku na celý seriál použijte tuto událost v ORISu.

Jaké závody na vás čekají?

Dohromady jsou připravovány 3 nabité víkendy:

  • 26. března 2022 – Do pevnosti! (Terezín)– 2 unikátní sprinty v pevnosti Terezín, kde proběhly závody ve sprintu na MS 2021
  • 16. – 17. července 2022 – Prázdninová pohoda! (Jizerské hory) – 3 lesní závody v srdci Jizerských hor v prostorech krátké tratě na MS 2021
  • 29. – 30. října 2022 – To nejlepší nakonec! (Kokořínsko) – 2 lesní závody v pískovcových skalách, kde bojovali nejlepší světoví orienťáci při štafetách a na klasické trati na MS 2021