Alisy: žádný jiný tým nebude tedy ve stejných dresech jako ten Váš

21. 6. 2022

Vítáme na palubě Czech O-Tour libereckou firmu Alisy. Ta od roku 1994 vyrábí sportovní oblečení a doplňky, volnočasové oblečení a mnoho dalšího. Širokou nabídku má také pro orientační běh.

Alisy v prvé řadě vyrábí dresy pro orientační běh dle Vašich představ. Někteří zaměstnanci navíc OB provozují a tak ví, jaké dresy orienťáci potřebují. Samozřejmostí je osazení dresů logy partnerů, oddílu. Cena zůstává vždy stejná – počet log, barev, motivů ji nemění. Pokud by jste měli zájem, Alisy umí vyrobit dresy na kuželky ve FLUO barvách.

Koho Alisy obléká? Jsou to například místní kluby OK Chrastava nebo Slavia Liberec Orienteering. Ale své fanoušky si našli i v KOB Sokolu Penzinok na Slovensku nebo v KOB Kladno. Dresy Alisy vyrábíme v Česku formou sublimačního tisku. Potištěné materiály kompletují do formy hotového dresu u zavedených a ověřených šicích dílen. Můžou tak garantovat jejich špičkovou kvalitu a krátké dodací lhůty.

Kromě dresů však Alisy nabízí celou plejádu dalšího oblečení – běžecká tílka, podprsenky, čelenky, kalhoty nebo vesty. Na zimu by ve vašem šatníku rozhodně neměla chybět běžecká čepice nebo bunda. Alisy se Specializuje na výrobu sportovního oblečení pro týmy a jednotlivce dle individuálního zadání. Samozřejmostí je osobní přístup, precizní zpracování špičkových materiálů a rychlé dodání.