Prodlužujeme Vánoce. Přihlášky za nejlevnější startovné až do konce ledna

15. 12. 2022

Od 1. prosince probíhají přihlášky za speciální adventní (a nijak nezvýšenou) cenu. Rozhodli jsme se, že za tuto cenu budeme přijímat startovné až do konce ledna. Proč jsme se k tomu kroku rozhodli, i když máme přihlášeno spousty závodníků už nyní?

  • Jednají s námi některé oblasti o možném zařazení Czech O-Tour do jejich oblastního žebříčku. Tato jednání nejsou ukončena a bylo by nefér, kdybychom například na začátku ledna změnili některé podmínky a znevýhodnili závodníky, kteří se již včas přihlásili.
  • Některé kluby mají problémy s vyúčtováním plateb v roce 2022 pro závody, které proběhnou v roce 2023. Platba až v lednu pro ně znamená jednodušší administrativu.
  • V předvánočním shonu jsme se dozvěděli, že k některým klubům se informace o speciální nabídce startovného nedostala. A byla by škoda, kdyby o ní nevěděly. Více času na rozmyšlení určitě řada z nich ocení.

Znamená to, že první termín přihlášek za speciální adventní startovné prodlužujeme až do 31. ledna nebo dříve, pokud by byl vyčerpán limit.

Doufejme, že tento krok oceníte! A připomínáme, že si můžete stále objednat speciální vánoční voucher ;-).