Plzeň se blíží: Nepromarněte poslední příležitost na ještě levnější startovné do konce ledna!

26. 1. 2023

Už za necelé 3 měsíce odstartuje Czech O-Tour v novém roce 2023. Než představíme všechny novinky, je potřeba vám naservírovat pár příjemných zpráv. Všichni zdražují, my na poslední dny zlevňujeme! A to pro všechny!

Levnější startovné

Oslovili nás hned tři oblasti – Západočeská, Středočeská a Pražská, Czech O-Tour tak bude součástí všech těchto žebříčků. Jelikož startovné v rámci těchto oblastí je na nižší úrovni, domluvili jsme se na určitém kompromisu, který se potkává někde “mezi”. Proč by ale měly mít startovné takto levné jen určité oblasti? Až do konce ledna tuto levnější cenu dostane úplně každý, ať je z Ostravy, Helsinek nebo Prahy. Kdo už je přihlášen nyní, cena mu bude adekvátně ponížena a případný přeplatek vrácen. Od 1. února budou pro všechny platit standardní, již zveřejněné ceny startovného, pouze účastníci z těchto oblastí se budou moci přihlašovat ještě měsíc a půl za sníženou cenu.

Jaké závody jsou zařazené do OŽ?

V Západočeské oblasti jsou do žebříčku zařazeny oba závody (sobotní krátká trať i nedělní klasika), v Pražské a Středočeské oblasti se bude bojovat do jejich žebříčků pouze v neděli na klasické trati (ve všech kategoriích jejich žebříčků; upozorňujeme jen, že kategorie DH21 nejsou součástí žebříčků).

Jakou kategorii si vybrat?

Pokud jsi z jedné ze tří oblastí a kromě bodů do Klubové soutěže a celkového hodnocení chceš být započítán i do soutěže dané oblasti, pak si vyber adekvátní kategorii. Pokud existují podkategorie A a B, pak pro účely OŽ bude počítána podkategorie s označením A

Jaké bude tedy startovné?

Speciální cena do 31. ledna 2023 pro všechny za každý závod v Plzni je následující:
100 Kč žáci do DH14 včetně HDR, 150 Kč DH65 a výše, ostatní 200 Kč.

Tato cena platí i pro ty závodníky, kteří se již přihlásili do tohoto termínu, jim bude tato částka ponížena. 

Účastníci Pražské, Středočeské a Západočeské oblasti mají možnost se za tyto ceny v rámci jejich oblastních žebříčků hlásit až do 17. března. Platí jen pro kategorie, kde je jejich OŽ vyhlášen (speciální sleva po 31. lednu bude námi manuálně upravována cca každých 14 dní).

  • Přihlášení na celý seriál zůstává nejvýhodnější variantou!

Mám se někde hlásit nově?

Pokud jsi už přihlášen nebo se budeš nově přihlašovat, vše probíhá stále ve stejné události na ORISu, tedy nemusíš nic měnit ani upravovat, pokud si nebudeš chtít vybrat jinou kategorii (tu lze případně kdykoliv změnit do 17. března). Pokud jsi už přihlášen na celý seriál a v rámci dvojzávodu v Plzni chceš běžet jinou kategorii, pak napiš na info@o-tour.cz.