Mirakulum, Milovice – 24. března 2024

Kde se poběží první kolo Kwak Czech O-Tour v roce 2024? Vybrali jsme opravdu netradiční prostor pro orienťák a věříme, že si ho velmi užiješ. 24. března 2023 poběžíš v zábavně-naučném parku Mirakulum.

Mirakulum se nachází ve středočeských Milovicích poblíž Lysé nad Labem. Rozsáhlý areál je určen pro celé rodiny, nabízí řadu zákoutí a opravdu unikátní orienťácký zážitek. Najdeš tu hrad Mirakulum, bludiště, lesní hřiště, farmu, lanové chodníky, kontaktní zoo, vodní svět, trampolíny nebo podzemní chodby. Budou zde uspořádány dva sprinty, jeden v dopoledních a druhý v odpoledních hodinách, bude bavit úplně všechny bez rozdílu věku, i ty, co sprintům tolik neholdují.

 

Proč přijet do Mirakula?

 

2 závody WRE v Mirakulu – informace ke kategoriím WRE a DH21E

Kategorie WRE: W21, M21

Tyto kategorie jsou primárně určeny členům českých reprezentačních týmů a zahraničním závodníkům (přihlášeným v ORIS nebo v Eventoru za cizí zemi).

Maximální kapacita závodníků: 120 pro W21+D21E a 120 pro M21+H21E

Trať W21 bude stejná jako trať D21E, obdobně M21 bude mít stejnou trať jako H21E. Kategorie budou startovat po sobě. Pro účely českého rankingu a celkového hodnocení Czech O-Tour budou výsledky obou kategorií sloučeny.

V kategoriích DH21E mají přednostní právo startu závodníci přihlášení do celého seriálu Czech O-Tour. Pokud chtějí tito závodníci startovat v kategoriích W21/M21, prosíme zapsat do poznámky v přihlášce – pořadatelé k tomu přihlédnou dle zde uvedených podmínek.

Další místa do celkové kapacity 120 závodníků budou obsazována z přihlášek podle volné kapacity a umístění v rankingu k 31.12.2023. Do WRE kategorií se mohou hlásit i další čeští závodníci (mimo RD) – o jejich zařazení do této kategorie bude rozhodnuto na základě volné kapacity a umístění v rankingu.

Po naplnění kapacity budou další závodníci přihlášení do kategorií W21, M21, D21E a H21E přeřazeni do D21A/H21A.

Podmínkou přihlášení do kategorií WRE je IOF ID. Závodníci bez IOF ID budou přeřazeni do kategorie DH21E, případně DH21A. Do Eventoru budou nahrány pouze výsledky kategorií W21 a M21.