Přihlášky

Přihlášky

Přihlašování otevřeno od 1. prosince 2022 20:23

Jak se přihlašovat

Preferovaný způsob přihlášení pro ty, co nejsou registrováni v českém systému ORIS:

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

 

Pro orienťáky registrované v ORISu / ČSOS:

V ORISu byly jednotlivé závodní víkendy založeny jako etapové závody. To slouží k usnadnění přihlášek. Máte tak možnost přihlásit se na celé kolo O-Tour najednou. Samozřejmě lze vybrat i jen jednotlivé závody (v ORIS jako etapy). Můžete k tomu využít jak kterýkoli ze závodů daného víkendu, tak tzv. hlavní závod.

Limit startujících

Pro každý závod je aktuálně limit 1500 závodníků. V případě naplnění limitu může pořadatel zvýšit počet účastníků, pokud pořadatel bude mít pro daný závod schválený vyšší počet účastníků subjektem ochrany přírody. Přihlášení na celý seriál budou mít přednost. 

Platby

Platby je nutné zaslat v termínu přihlášek na účet ČSOS: 2901296231/2010, VS bude vygenerován v ORIS / při potvrzení přihlášky z webu. Neuhrazené přihlášky mohou být s ohledem na limit startujících zrušeny.

Startovné

Speciální adventní předtermínová cena 1. prosince 2022 — 31. ledna 2023

Jednotlivý závod – jen Plzeňsko (zlevněno!)

Jednotlivý závod – ostatní

Celý seriál (počítáno s 8 závody za cenu 7):

Základní (druhý) termín přihlášek

Probíhá od 1. února 2023 do 17. března 2023 (pro závody Plzeň), do 30. června 2023 (pro závody Kokořínsko), do 13. října 2023 (pro závody Šumava) nebo do naplnění limitu přihlášek.

Jednotlivý závod

Celý seriál (počítáno s 8 závody za cenu 7)

Doplňkový (třetí) termín přihlášek

Probíhá do 10 dnů před daným závodem nebo do naplnění limitu přihlášek.

Jednotlivý závod

Celý seriál (počítáno s 8 závody za cenu 7)

(do kategorií pro veřejnost se lze za toto startovné přihlásit i na místě dle kapacitních možností pořadatele)

Přihlášky na celý seriál 2023

I letos máte možnost se přihlásit na celý seriál Czech O-Tour. Mějte jistotu, že ve startovní listině každého závodu určitě budete a současně si užijete kompletní seriál, který čítá osm závodů v různých typech terénů.

Benefity pro účastníky

Pro účastníky, kteří se přihlásí na celý seriál, připravujeme řadu zajímavých výhod. Které to jsou?

Není to risk?

Není. Pokud budete zranění nebo nemocní, pak můžete svoje startovní číslo přepsat na kohokoliv jiného za administrační poplatek 100 Kč. Pokud byste rádi v průběhu roku změnili svoji kategorii, tak v rámci daného tarifu můžete bez problému “cestovat napříč kategoriemi”, jak budete chtít (pochopitelně pak pravděpodobně přijdete o dobrý výsledek v celkovém seriálu, protože ten se hodnotí pouze v jedné kategorii). Při změně kategorie do 3 týdnů před závodem je tato změna zdarma, poté za administrační poplatek 100 Kč.

Jak se na závod přihlásit?

Nemusíte se v ORISu přihlašovat na 8 různých závodů nebo dohromady na 3 víkendy (to bychom vás ani neidentifikovali). Pro přihlášku na celý seriál použijte tuto událost v ORISu.

Storno podmínky

Vrácení vkladů při zrušení přihlášky: